Geleceği inşa ediyoruz

BOYRACI İNŞAAT

Boyracı İnşaat olarak; geçmişten günümüze değin sürdürdüğümüz, istikrarlı ve emin adımlarla genişleyip büyüyen çalışma hayatımıza inşaat alanında gerçekleştirmekte olduğumuz projelerle devam etmekteyiz. Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde insan hayatını doğrudan ilgilendiren bir alanda faaliyet yürüttüğümüzden; inşaat sektöründe her zaman en kaliteli, en yeni ve en güvenli olan ideal çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Günümüz yaşam koşullarına, farklı bütçelere ve değişen ihtiyaçlara uygun çözümler sunarak, kaliteli yaşam alanları üretip modern ve estetik niteliklere sahip projelere imza atmak temel prensibimizdir. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz.

Yurt içinde gerçekleştirdiğimiz projelerde İstanbul’un değişen ve gelişen mimari anlayışına katkı sağlarken, aynı zamanda kentsel dönüşüm sorumluluğu ile elit projeler üretmeyi misyon edinen ilk firmalar arasında yer alıyoruz.

Boyracı İnşaat olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde ve gerçekleştireceğimiz tüm projelerde;
» Vaat ettiğimiz özellikleri eksiksiz olarak temin ederiz.
» Kararlaştırılan süreye kesinlikle uyarız.
» Alt-yüklenicileri ve kaynak sağlayıcılarıyla birlikte yüksek kalite ve verimlilik esasına göre çalışmayı taahhüt ederiz.
Üstlendiğimiz bütün projeleri kalite standartlarımızdan biçbir şekilde taviz vermeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.
Çünkü müşterilerimize ve halkımıza sadece binalar değil; yüksek standartlarda yaşam ve çalışma alanları sunmak istiyoruz.